• Start
  • Blog
  • Jaki hotel w Krakowie wybrać na wakacje z psem?

Jaki hotel w Krakowie wybrać na wakacje z psem?

Kraków to przepiękne miasto, które jest odwiedzane przez turystów o każdej porze roku. Jest to także idealne miejsce na spędzenie rodzinnego weekendu. Warto też wiedzieć, że są hotele w Krakowie, które przyjmują również domowe zwierzęta, dzięki czemu nie będzie problemu z tym, żeby zabrać na wakacje swojego czworonoga. Dzięki temu na czas wakacji lub urlopu nie będzie potrzeby zamartwiania się co zrobić ze swoim zwierzakiem.

Nocleg Kraków Kazimierz

Hotel dla gości biznesowych

Dobrze jest wybrać taki hotel, który jest położony w bardzo dobrej lokalizacji, dzięki czemu nie będzie trzeba używać samochodu. Warto też dodać, że wiele tego rodzaju hoteli przeznaczonych jest dla gości biznesowych i posiada salę konferencyjną, którą można wykorzystać. Taka sala konferencyjna w Krakowie jest idealnym miejsce na organizację szkolenia czy ważnego spotkania biznesowego, które może również wypaść podczas wakacji czy urlopu. Należy także mieć na uwadze, że taka sala ma wszystkie potrzebne sprzęty i używa najnowocześniejszych sprzętów technologicznych. W takiej sali również świetnie będzie można zrobić projekcję różnych filmów, dzięki czemu jest to kolejna dodatkowa atrakcja, szczególnie dla najmłodszych. Sala pomieści maksymalnie trzydzieści pięć osób, co jest jej bardzo dużą zaletą. W hotelu sala znajduje się na poziomie minus jeden, dzięki czemu projekcie filmowe i biznesowe spotkania nie będą przeszkadzały innym gościom hotelowym.

Jaki hotel warto odwiedzić w Krakowie na rodzinny urlop wraz ze zwierzętami domowymi?

Gdy mamy w domu psa, którego chcemy wraz z całą rodziną zabrać na wakacje lub urlop świąteczny w grudniu czy jesienią, to świetnym miejscem może okazać się Hotel Estera. Na stronie hotelestera.pl można od razu znaleźć informację, że jest to miejsce przyjazne zwierzętom. Dobrze jest przed przyjazdem poinformować obsługę hotelu, jaki rodzaj zwierzaka z nami podróżuje i jakiej jest wielkości. Zaleca się też, by obsługa wiedziała, kiedy zwierzę zostaje samo w pokoju, co uchroni nas przed kłopotliwymi sytuacjami. Dzięki temu, pracownicy hotelu będą mogli odpowiednio przygotować pokój tak, by zwierzę również czuło się komfortowo i bezpiecznie, a inni goście hotelowi nie mieli z żadnego problemu z obecnością czworonoga. 

Kraków można odwiedzić o każdej porze niezależnie od pogody. Dzięki temu, że istnieje wiele elganckich hoteli, które są przyjazne zwierzetom, nie trzeba martwić się o miejsce dla czworonożnych przyjaciół. Warto też zabrać na czas pobytu wakacji lub urlopu psie legowisko oraz jego miski i smycz. Są to rzeczy potrzebne, by pies mógł czuć się komfortowo w pokoju, nawet wtedy, kiedy nas nie ma.